Gizlilik Politikası

GİZLİLİK VE GÜVENLİK

mupakambalaj.com.tr üyelerinin internette güven içerisinde alışveriş yapabilmeleri için online ödeme sistemleri konusunda uzman İyzico firması ile işbirliği içerisindedir. İyzico, Visa ve MasterCard ile koordineli olarak faaliyet göstermektedir.

mupakambalaj.com.tr’da kredi kartı kullanarak yapacağınız ödemelerinizin güvenliği 128 bitlik SSL (Secure Sockets Layer) şifreleme teknolojisiyle sağlanır. SSL, halen dünyada en yaygın olarak kullanılan şifreleme teknolojisidir. SSL teknolojisiyle taşınan veriler önce şifrelenir, daha sonra ise sadece güvenlik sertifikası ve anahtarı olan bir kurumun sisteminde deşifre edilerek çözülebilir.
Güvenlik konusunda en son teknoloji ürünleri kullanan İyzico, kendisine gönderilen kart bilgilerini banka sistemleri aralığıyla kontrol eder ve uygun ise ödemeyi onaylar.

mupakambalaj.com.tr’de kredi kartı bilgileriniz yalnızca sipariş işlemi gerçekleştirilirken kullanılır ve kesinlikle veri tabanında kayıtlı olarak tutulmaz. Şüpheye mahal vermemek adına belirtilmelidir ki mupakambalaj.com.tr’de sitesinde gerçekleştirilen alışveriş dâhilinde girilecek kredi kartı bilgilerinin herhangi bir suretle yetkisiz üçüncü kişi ya da kişilerce elde edilmesi durumunda ÜYE’nin meydana gelen duruma ilişkin muhatabı ilgili banka olup mupakambalaj.com.tr’nin herhangi bir cezai ya da hukuki sorumluluğu doğmayacaktır.