MUPAK AMBALAJ

Baskılı / Baskısız Masura Özellikleri

Masura genelikle metrajlı ürünlerin sarılmasında kullanılan dayanıklı ambalajdır.

Kağıt, kumaş, ip vb. ürüler için kullanılabilinir.

Baskılı olabilir.

Muhtelif çap ve boylarda üretilebilir.

İç ve dış kısımları beyaz/kraft olabilir.

Mupak Ambalaj Masura

Mupak olarak sektörde masura imalatı yapmaktayız. Toptan fiyatımız uygundur. Toptan rulo masura satışımız ve uygun fiyatımız ile en ekonomik ortağınızız. Bu neden sektörde müşterilerimizi zor durumda bırakmadan üretim yapmaktayız. Masuralar birçok kağıdın birleştirilmesiyle oluştuğundan oldukça sağlam bir yapıya sahiplerdir. Bu sayede ağır yükler taşıyabilmekte ve darbelere karşı oldukça sağlamdırlar. Baskısız masuraların dış kısımları kağıt olması dolayısıyla su ve nemden etkilenebilirler. Baskısız masuraların içleri ve dışları kraft veya beyaz kağıt olabilirken baskılı masuraların baskı nedeniyle sadece içleri kraft veya beyaz kağıt olabilmektedir. Makinelerimiz ve deneyimli elemanlarımız ile kalite ve hız konusunda taleplerinizi karşılayabiliriz. Mupak olarak sizlere ekonomik çözümler üreterek ambalajlarınızı size masraf olmaktan çıkartırız.

Masuranın size uygun olmadığını düşünüyor iseniz diğer ürünlerimize bakabilirsiniz. Bizi youtubefacebook ve instagram sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilir , güncel haberlerimizden haberdar olabilirsiniz. Toptan masuranın satışı ve uygun fiyatımız ile en ekonomik ortağınızız. Hızlı, güvenilir ve kaliteli üretimimiz , 30 yılı aşkın iş disiplini ve tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermekteyiz. Uzun süredir sektörde olamanın bilgisi ile sizlere çok daha iyi hizmetler verebilmekte ve kendimizi sürekli güncel tutarak liderlik yolunda ilerlemekteyiz. Bizimle ilgili daha fazla bilgi öğrenmek için sitemizdeki kurumsal sayfasına tıklayabilir veya da iletişim sayfamızdan iletişim bilgilerimizdeki numaralardan bizleri arayabilirsiniz. İletişim bilgileri kısmından formu doldurarak bize hızlı bir şekilde mail atabilirsiniz. Bize ulaşmanız size daha iyi yardımcı olmamızı sağlayarak soru işaretlerinizi kaldırmaya yardımcı olur. İlk defa ambalaj kullanacak müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi önemlidir. Bununla birlikte oluşabilecek yanlış anlaşılmalar ortadan kaldırılmış olmaktadır. Bize her zaman ulaşabileceğinizi bildirmek ister iyi çalışmalar dileriz.

Karton, tahta ya da plastikten yapılan, üzerine şerit, iplik vb. sarılan koni ya da silindir biçiminde nesne masuralar olarak tanımlanmaktadır.