MUPAK AMBALAJ

Silindir Oyuncak Kutuları Özellikleri

Silindir oyuncak kutuları natürel durur ve bu sayede ebeveynlerin tercihidir.

Genellikle karton kapaklı seçilir.

Büyük kutuların tutulması zor olduğundan taşıma ipi kolaylık sağlar.

Çeşitli çap ve boyda üretimi mevcuttur.

Doğal ambalaj olması ve keskin köşeleri olmaması ile kanserojen ve tehlikeli değildir.

İç kısmı beyaz/kraft olabilir.

İçi düz veya kıvırık olabilir.

Mupak Ambalaj Silindir OyuncakKutuları

Silindir oyuncak kutuları doğal durmaları ile ebeveynlerin raflarda diğer ambalajlı oyuncak kutularına göre daha fazla tercih etmelerini sağlamaktadır. Kullan at şeklinde bir ürün olmadığından çocukların ürünü kullandıktan sonra tekrar içerisine oyuncakları koyması sağlanır. Bu da markanızın göz önünde kalmasını sağlar. Böylece müşteriniz tekrardan sizin ürünlerinizi tercih etme olasılıkları artar. Aynı zamanda yeni müşterilerin görmesini sağladığından önemli bir ambalajdır. Taşıma ipi ile de oldukça kullanışlı hale gelmektedirler. Çeşitli boyda ve çapta yapılabilmesi ile ürünlerinize uygun ambalajı seçebilirsiniz. Üzerine yapacağınız tasarımınız kuşe baskı ile kendini çok iyi şekilde gösterip, müşterilerin dikkatini çekmesini sağlar. İç kısmı kraft veya beyaz olabilir. Doğal duruşu ile çok tercih edilen bu ambalajımız müşterilerimizin ürünlerini diğer ambalajlara göre daha iyi yansıttığını düşünüyoruz.

Mupak Ambalaj olarak siz değerli müşterilerimize 30 yılı aşkındır hizmet vermekteyiz. Gelişen teknolojimiz, sektör bilgi ve tecrübemiz ile günden güne hızlanmakta ve kaliteyi ön planda tutarak yeni ambalajlar üretmekteyiz.

Silindir oyuncak kutularının sizin aradığınız ürün olmadığını düşünüyor iseniz ürün grupları sayfasından başka silindir ambalaj çeşitlerimize bakabilirsiniz. Bizi instagram , facebook ve youtube sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek bizi güncel olarak takip edebilirsiniz. Bize ulaşmak isterseniz iletişim kısmından form doldurabilir veya iletişim numaralarımızdan bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz.