MUPAK AMBALAJ

Silindir Tekstil Kutuları Özellikleri

Silindir tekstil kutuları tekstil ürünlerini daha iyi sunar.

Çeşitli boy ve çapta üretilebilinir.

Ambalaja uygun taşıma ipi ile tüketiciye kolaylık sağlanabilir.

İç kısımları beyaz/kraft olabilir.

Karton veya teneke kapaklı üretilebilir.

4 renk ofset + yaldız + selefon/lak baskı olabilir.

Mupak Ambalaj Silindir Tekstil Kutuları

Silindir tekstil kutuları bir çok tekstil ürünün ambalajlanmasında kullanılabilmektedir. Silindir ambalajlar tek kullanımlık olmadığından ve tüketici tarafında çok beğenilmesinden dolayı ürününüz olmasa dahi markanızın reklamını yaparlar. Göz önünde olmaları ile müşterilerinizin tekrar sizi tercih etmelerini ve yeni müşterilerin görmesi ile de reklamınızı yaparlar. Bu nedenle ürünlerinizi ve markanızı en iyi şekilde sunacağımızı düşünüyoruz. Çeşitli boy ve çapta yapılması ile ürününüze uygun olup taşıma ipi gibi birçok ayrıntısı ile rafta öne çıkmanızı sağlayacaktır. İçerisi kraft veya beyaz olabilen tekstil kutuları aynı zamanda kıvrık veya düz şekilde de olabilmektedir (kıvrık kutular). Silindir tekstil kutularının tekstil ürünlerinizi iyi şekilde sunacağını düşünüyoruz.

Mupak Ambalaj olarak siz değerli müşterilerimiz için 30 yılı aşkın çalışmaktayız. Sektör bilgimiz, tecrübemiz ve disiplinimiz ile durmadan gelişmekteyiz. Ürünlerinizi sunmanızın sizler için öneminin farkında olduğumuzdan, sizlere farklı bakış açıları ve yenilikçi fikirlerimiz ile çözümler sunarız. Ürünlerinizi raflarda öne çıkartır markanızı en iyi şekilde sunarız.

Silindir tekstil kutularının sizin aradığınız ürün olmadığını düşünüyor iseniz ürün grupları sayfasından başka ambalaj çeşitlerimize bakabilirsiniz. Bizi instagram , facebook ve youtube sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek bizi güncel olarak takip edebilirsiniz. Bize ulaşmak isterseniz iletişim kısmından form doldurabilir veya iletişim numaralarımızdan bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız aklınızdaki soruların cevaplanmasını sağlar. Aynı zamanda sizi daha iyi anlayıp daha iyi çözümler üretmemize yarar. Özellikle ilk defa ambalaj alacak müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesini öneriyoruz. Bu sayede ambalajlar hakkında bilgi alabilir ve çalışma şeklimizi öğrenmeleri daha doğru olmaktadır.

Havlu, iç çamaşırı, çorap, ayakkabı, tişört ve daha fazlası silindir ambalaj kutusunda. İzmir ‘de olup Bursa dahil Türkiye’nin her yerine üretim yapmaktayız.