MUPAK AMBALAJ

Silindir Kraft Kutular Özellikleri

Silindir kraft kutular ürünlerinize doğallık katar.

Üstlerine baskı yapılabilinir.

Taşıma ipi eklenebilir.

Karton veya teneke kapaklı olabilir.

Çeşitli çaplarda ve boylarda üretilebilir.

İçerisi beyaz/kraft renk olabilir.

Mupak Ambalaj Silindir Kraft Kutuları

Silindir kutular tüketici tarafından beğenildiği ve tek seferlik kullanım ambalajları olmadığından, müşteriniz ürünlerinizi tüketse bile ambalajları kullanacak ve markanız göz önünde kalacaktır. Bu da müşterinizin raflarda sizin ürünlerinizi seçme olasılığını arttırmakla kalmayacak yeni müşteriler bulmanıza da yardımcı olacaktır. Kraft kutular natürel duruşu ile doğal ürünler satan müşterilerimiz tarafından oldukça fazla tercih edilmektedir. Tüketicilerde kraft kutuları doğal bulduğundan dolayısı ile ürünlerinizin satışı artacaktır. Taşıma ipi ile de müşterilerin ürünlerinizi rahatça taşımasını sağlayacak bu sayede müşterilerinizin ilgisini daha çok çekebileceksiniz.

Mupak olarak 30 yılı aşkın tecrübemiz ile çalışıyor ve siz değeri müşterilerimize hizmet veriyoruz. Sektör bilgimiz ve tecrübemiz ile siz müşterilerimizi yarı yolda bırakmadan üretim yapıyoruz. Hızlı üretim ve kalite anlayışımız ile raflarda diğer ambalajlara göre ürünlerinizi daha iyi sunuyoruz. Çeşitli çap ve boylarda üretim yaparak ürününüze en yakın ve en doğru ambalaj ile markanızı öne çıkartıyoruz. Ürünlerinizi ürünlerimiz görüp en iyi sunum yolları seçiyor ve en kaliteli şekilde üretiyoruz.

Silindir kraft kutularının sizin aradığınız ürün olmadığını düşünüyor iseniz ürün grupları sayfasından başka ambalaj çeşitlerimize bakabilirsiniz. Bizi instagram , facebook ve youtube sosyal medya hesaplarımızdan güncel olarak takip edebilirsiniz. Bize ulaşmak isterseniz iletişim sayfası kısmından form doldurabilir veya yine iletişim sayfasındaki numaralarımızdan bizlere hızlıca ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız sizi daha iyi anlamamıza ve ürünlerinizi daha iyi sunmamıza yardımcı olacaktır. İlk defa ambalaj alacak iseniz bizimle iletişime geçmenizi önemle rica ederiz. Bu sayede ambalajlar hakkında ayrıntılı bilgiye daha rahat ulaşacak , çalışma şekillerimiz hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Mupak olarak sizlerin önerilerini ve iletişimlerini önemser en kısa sürede işlemlere başlarız.

Silindir kraft kutu ürünlerinize doğallık katar. Beyaz ve siyah silindir kutu. İzmir, Bursa, İstanbul silindir ambalaj. Ayrıntılar için inceleyin.