MUPAK AMBALAJ

metal Kapaklı Silindir Kutu Özelikleri

Metal kapaklı silindir kutu müşterilerimizin tercih ettiği ambalajlardandır.

Muhtelif çap ve boyda üretim yapılabilir.

Taşıma ipi, kutu tasarımına uygun renk seçilebilir.

İç kısmı beyaz, kraft ve alüminyum polietilen malzeme olabilir.

Kolay açılır kapak ile uyumlu çapları mevcuttur.

Kutu içine hava geçirgenliği azdır.

Mupak Metal Kapaklı Silindir Kutular

Metal kapaklı silindir kutular müşterilerimiz tarafından çok tercih edilen bir ambalaj çeşidimizdir. Metal kapak üzerine atılmış lak ile metal paslanmaya karşı dayanıklı olup , içerisine koyulan ürünü de bu sayede korumaktadır. Silindir ambalaj sektöründe bu kutu genellikle şişe muhafaza için kullanılmaktadır. Örneğin sitemizde de görebileceğiniz gibi şarap şişesi, zeytinyağ şişesi gibi içerisine konulan kırılgan ürünleri hem koruyor hem de onları raflarda öne çıkarır. Taşıma ipi ile de tüketiciye konfor sağlayan metal kapaklı kutular bu sayede konfor ve kaliteyi iyi bir şekilde sunmaktadır. İçerisi kraf ve beyaz kağıt olabildiği gibi karton kapaklıdan en önemli farkı içerisinde alüminyum polietilen malzeme olabilmesi ve bu sayede su ve neme karşı dayanıklı olabilmesidir.Aynı zamanda muhtelif çaplarında kolay açılır kapak olabilmeside de bu ambalajın en büyük artısıdır. Alt kısmı metal kapağın sıvamasıyla oluştuğundan karton kapaklı kutuya göre hava ve nem geçirgeliği sıfıra indirilmiş oluyor. Böylece ürünün dış etkenlerden etkilenmesi azalmış olarak raf ömrünüzü uzatıyoruz.

Silindir metal kapaklı kutular size uygun bir ambalaj değilse ürün gruplarımızdan diğer ambalaj çeşitlerine ulaşabilirsiniz. Bizi facebookinstagram ve youtubesayfamızdan takip edebilirsiniz. Bizi takip ederek güncel ambalaj çeşitlerimizden haberdar olabilir, size yeni fikirler aktarabilir ve dolayısıyla ilgi çekici sunumlarla müşterilerinize ürünlerinizi gösterebilirsiniz. Ürünlerinize ambalajına uygun taşıma ipi eklemeniz müşterilerinizin hoşuna gidecektir. Metal kapaklı yuvarlak kutu ile ürünlerinizi hava, su ve nemden koruyabilirsiniz. Mupak Ambalaj olarak silindir ambalajlarda sizlere metal kapaklı kutuları ekonomik ve şık sunumu sebebi ile öneriyoruz. Otuz yılı aşkın tecrübemiz ve sektördeki bilgimiz ile sizlerle büyüyüp gelişiyor , sizleri yarı yolda bırakmıyoruz. Yeni çözüm önerileri ile durmadan gelişiyor ve büyüyoruz.

Metal kapaklı silindir kutu ile ürünlerinizi farklı sunun. Silindirikk kutu ambalaj sektöründe bu kutu genellikle çok tercih edilir. Easy open kapaklı.