MUPAK AMBALAJ

Silindir Gıda Kutuları Özellikleri

Silindir gıda kutuları ürünlerinizi su , hava ve nemden korur.

Kolay açılır kapak ile ilk açılım sağlanır. Rafta müşterilerinize hijyen ve güven verir.

İçerisi 3 katmanlı alüminyum polietilen malzemenden oluşumu ile içerisindeki nemi korur.

Plastik kapak kullanılabilinir.

Muhtelif çaplarda ve boyda üretimi vardır.

4 renk ofset + yaldız + selefon/lak baskıya uygundur.

Mupak Ambalaj Silindir Gıda Kutuları

Silindir kahve, çay, çerez, kuruyemiş, lokum , tütün, tohum, gübre kutu ve kutuları üretiyoruz. Silindir gıda kutuları ile ürünlerinizi bir adım önde tutun. Gıda kutularının içerisine hava almaması ile ürünlerinizi dış etkenlerden korumuş olup tazeliğini koruması sağlarsınız. İçerisindeki alüminyum polietilen malzeme ile içerisi kağıt olan ambalajlardan daha hijyeniktir. Kolay açılır kapak ile ürünlerinizin ilk açılımını da sağlayabilmeniz müşterilerinizin güvenle raftan ürününüzü almasını ve güvenle tüketmesini sağlamaktadır. Kolay açılır kapak kullanılan gıda kutularında üst kapağa plastik geçme kapak kullanabilirsiniz. Bu sayede şık bir görüntü sağlayabilir aynı zamanda kutuların üst üste durmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Mupak Ambalaj olarak ürünlerinizi koruyacak ve sunacak ambalaj üretirken doğallık ve kaliteden ödün vermeyiz. 30 yılı aşkın tecrübemiz ile ürünleriniz için en uygun ambalajı seçmenize yardımcı oluruz. Sektör bilgimiz ile günden güne gelişmekte ve sizler için yeni sunumlar yeni ambalajlar üretmekteyiz. Üretici firma olmamız dolayısıyla sizlere diğer firmalara göre uygun fiyatlı ambalajlar sağlarız. Ürünlerinizi kendi ürünümüz sayar , raflarda öne çıkarmak için çalışmalar yaparız. Kaliteli ambalajlar üretir, ürünlerinizi koruruz. Gelişen teknolojimiz ile hızımızı her geçen gün arttırır, sizleri yarı yolda bırakmayız.

Silindir gıda kutularının sizin aradığınız ürün olmadığını düşünüyor iseniz ürün grupları sayfasından başka ambalaj çeşitlerimize bakabilirsiniz. Bizi instagram , facebook ve youtube sosyal medya hesaplarımızdan takip ederek bizi güncel olarak takip edebilirsiniz. Bize ulaşmak isterseniz iletişim kısmından form doldurabilir veya iletişim numaralarımızdan bizlere hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bize ulaşmanız size daha iyi yardımcı olmamızı sağlar. Aklınızdaki soru işaretlerini cevaplar ürünlerimiz hakkında bilgiler verir , çalışma şekillerimizi öğrenmiş olursunuz. Mupak olarak siz müşterilerimiz ile iletişimi önemseriz. Sizlerin geri dönüşümlerini dikkate alır gerekli işlemleri en kısa sürede başlatırız.

silindir gıda, fıstık, kahve, çay, şeker, tuz, bal, pekmez, zeytin yağ ambalajı.